Uncategorized

ایان باز: دستگاه فوتبال لیورپول

ایان باز اساساً یک دستگاه صادق لیورپول بود، ناگفته نماند که این مرد بهترین گلزن لیورپول را تا به امروز حفظ کرده است، با دریافت 660 نمایش برای قرمزها و به ثمر رساندن 346 گل و هدف، این آمار منحصر به فرد ممکن است هرگز به نتیجه نرسد. سبقت گرفته شود. تنها کلمه ای که برای هجی کردن Ian Buzz استفاده می شود استثنایی خواهد بود.

ولشمن باز، متولد سال 1961 است و از سال 1979 استفاده از معیشت شریک زندگی شما را با کمک Chester Destination به راه انداخت، به سمت خود در شما برای شروع با سازمان و نه به ذکر است که تبدیل به گلزن برنامه معمولی شود، این مرد 34 نمایش را برای این هدف توسعه داد. از چستر، امتیاز هجده گل و اهداف. فعالیت های شریک زندگی شما مورد توجه باشگاه های مختلف رقص، از جمله لیورپول، قرار گرفت. کارگزار چلسی پیزلی در آن زمان هزینه‌های پولی فزاینده‌ای را از 300000 پوند پرداخت کرد تا در تحلیل نهایی تابستان 1980، باز را به لیورپول بیاورد.

عجله‌ها برای شروع تابستان توسط لیورپول اساساً مرد شما را تماشا کردند که تعداد کمی از برنامه‌های سازمانی را برای شروع برنامه‌های سازمانی اجرا می‌کرد، به غیر از آن مردی که معمولاً برای فروشگاه‌ها امتحان  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد  می‌کرد، مشخص است که او اساساً ناراحت بود، شاید حتی از لیورپول درخواست پاس داشت. ، چلسی پیزلی مرد شما را متقاعد کرد که دوام بیاورد و سپس در مورد شروع به مقصد سازمان بحث کنید.

در سال‌های 1981-1982، Buzz خود را در سازمان‌تان شناسایی کرد و به 20 گل و هدف از طریق 49 نمایش اشاره کرد. ایان باز امروزه اساساً توسط معتادان لیورپولی شما مورد قدردانی قرار می‌گرفت، نه اینکه از همه سازمان‌هایی که این مرد در مقابل آن امتحان کرده بود، وحشت داشت.

باز گل ها و اهداف مختلفی را مقابل اورتون به ثمر رساند که امتیاز قابل توجهی به ثمر رساند 3 به این دلیل که لیورپول تا نوامبر 1982 اورتون را با نتیجه 5-0 خسته کرد، دربی مرسی ساید.

به طور معمول تابستان 1983-1984 اساساً در واقع تابستان مورد علاقه راش برای لیورپول بود، این مرد 47 گل و هدف به ثمر رساند به این دلیل که مرد قهرمانی لیورپول را آسان‌تر کرد. مرد حتی پیشگام حرفه‌ای مکزیکی برای پیروزی در درآمد چکمه‌های طلایی اروپا شده بود.

معتادان لیورپول تا سال 1987 نابود شدند، زمانی که Buzz به هدف پایان دادن به یوونتوس آلمان اکتفا کرد، پس از آن بار دیگر در تابستان بیش از 55 گل و هدف به ثمر رساند. جدایی شریک شما اساساً گذرا بود و به مردی که تابستان پایین‌تر و پس از ناامید شدن یوونتوس به لیورپول برگردانده شد، اشاره نکنیم.

در مورد بازگشت شریک زندگی شما به لیورپول، باز با شرکت‌های رقیب مؤثر برای مقصد شریک زندگی‌تان مواجه شد، زیرا تولیدکنندگانی مانند جان پی بردزلی، بدون ذکر دیان آلدریج، و با این حال مردی که دائماً به سمت وضعیت می‌رفت و سپس تابستان 90-1989. تماشای Buzz که با کمک لیورپول، سومین برچسب لیگ شریک شما را به دست آورد، هجده فاصله زمانی از طریق سی و نه ماجراجویی به دست آورد.

تزیینات مختلف از طریق معیشت درخشان راش شامل سومین مدال تجارت FA Hole تا سال 1992 بود، زمانی که این مرد برنامه بعدی لیورپول را در هر پیروزی 2-0 مقابل ساندرلند به ثمر رساند. Buzz به این دلیل اجرا شد که گلزن اصلی لیورپول در فصول باغبانی 1992-93، 1993-94، غیر از این که مرد سومین مدال تجارت شریک شما را در لیگ Hole تا سال 1995 ذخیره کرد.

ایان باز آخرین بار در سال 1996 لیورپول را ترک کرد حتی با یک پاس رایگان، ناگفته نماند که او همیشه یک دستگاه لیورپول صادق است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *